Mbajtëse Erëzash 3 në 1

1,490 L

Në magazinë

  • Nje set i domosdoshëm për cdo familje praktik dhe shumë funksional.
  • Për kafe, sheqer, caj, erza, apo tjetër i paisur dhe me lugë.
  • I përshtshëm për cdo dekor ambjenti të shtëpisë tuaj.
  • Pastrohet lehtesisht.
Compare
  • Mbajtëse erzash 3 në 1 një aksesor për kuzhinënë tuaj.
  • Mbajtëse për kafe, sheqer, me kapak dhe lugën përkatëse.
  • Bërë nga çelik inox cilësi të lartë.

Specifikat

  • Kapaciteti: 201-300ml
  • Materiali: çeliku inox dhe qelqi
  • Madhësia: rreth 7.5 * 9cm
X

Menu Kryesore