Mbajtese Enesh

1,490 L

Në magazinë

Organizoni enet e kuzhines tuaj pas larjes dhe mbani rregullin ne kuzhinen tuaj.
🔸️ Ndihmon ne tharjen e eneve
🔸️ Mbajtese anesore prej druri per ti dhene nje dizanj unik
🔸️ Eshte shume praktike dhe pastrohet lehtesisht

Compare
SKU: mbajtese-enesh-3 Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore