Mbajtese ene kuzhine

4,990 L

Në magazinë

Nje produkte qe eshte vertet nje zgjedhe e duhur per kuzhinen tuaj duke u ardhur ne ndihme per nje sistem sa me rregullte.

Eshte nje zgjedhje e duhur ose i nevojshem per kuzhinen.

Compare
Kategoritë: ,
  • E perber prej dy katesh per te mbajtur sa m shum ene te ndrysheme kuzhine.
  • Praktik,cilsore dhe e thjshte ne montim.
  • Pastrohet lehte fal materialit qe ka.
  • Dizajn modern i cili  pershtatet me cdo kuzhine.
  • Materiali  metal.
  • Prmasat 65cm 52cm 32cm.
X

Menu Kryesore