Mbajtëse aksesorësh me 3 kate

1,290 L

Në magazinë

  • Mbajtëse aksesorësh me 3 kate për përdorim të ndryshëm, tualet apo kuzhinë.
  • Përdoret gjerësisht për vendosjen e shampove, peshqir, pastrues, tharëse flokësh, shishe erëzash, etj.
  • Ky raft ngjitet dhe nuk ka nevojë për shpime, pa vida, pa vrima.
Compare
  • Mbajtëse aksesorësh me 3 kate.
  • Raftet plastike të cilësisë së lartë janë të besueshme, të forta
  • 3 shtresa mund të rrotullohen 180 gradë dhe ti lëvizni sipas dëshirës.

 

  • Specifikat

  • Materiali: ABS plastike
  • Përmasat: 28 x 24 cm
X

Menu Kryesore