Mbajtes Tv i levizshem 14 “- 46”

1,990 L

Në magazinë

Gëzoni një pamje të qartë të ekranit tuaj nga çdo pikë në dhomën tuaj me televizorin 14-46 inç
? Kjo ju lejon të shijoni një pamje cilësore pa marrë parasysh se ku shihni.
? Mbajtesi i përshtatshëm dhe i gjithanshëm ju lejon një anim, të ktheni, të zgjeroni dhe të niveloni televizorin tuaj për shikim të rehatshëm nga shtrati ose dyshemeja.
? Për 14 “- 46” Plasma / TV LCD
? HDL-117b-2
? 50 kg Maksimumi

Compare
SKU: mbajtes-tv-i-levizshem-14-46 Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore