Mbajtes Telefoni

1,090 L

In stock

Per ju qe deshironi te shikoni nje film apo dicka tjeter ne telefonin tuaj, ky mbajtes telefoni eshte ideal dhe shume praktik. Eshte perfekt per tu perdorur ne makine.
🔸️ Materiali: ABS
🔸️ Gjatësia e krahut: 76cm
🔸️ Rrotullohet 360 °
🔸️ Projektuar me kapës të dyfishtë kundra rreshkitjes.

Compare
SKU: mbajtes-telefoni Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!