Mbajtes Telefoni

890 L

In stock

Deshironi te keni GPS perpara nderkohe qe udhetoni apo te shikoni nje film? Ju vjen ne ndihme ky mbajtes telefoni me magnet.
🔸️ E pershtatshme per iPhone, Samsung, GPS Universale 360 grade
🔸️ Ka nje fushe magnetike te forte te perbere nga 4 magnete te fuqishem
🔸️ Mund te rrotulloi telefonin 360 grade gjate kohes qe e mbani aty
🔸️ Objekti ka nje ngjites te forte qe nuk leviz dhe jep siguri per qendrimin e magnetit ne vend

Compare
SKU: mbajtes-telefoni-2 Kategori
X

Main Menu

× Chat!