Masazhues dore për trupin Inovator.

2,490 L

Në magazinë

  • Masazhues dore për trupin Inovator.
  • Lufton celulitin dhe përtacinë në mënyrë efikase në shtëpi.
  • Stimulon rrjedhjen e gjakut, tonifikon.
  • Jep masazhe nënlëkurore që rrisin rrjedhjen e gjakut, duke ndihmuar në eliminimin e toksinave dhe zvogëlimin e yndyrës së grumbulluar.
Compare
Kategori
  • Mund të përdoret së bashku me produktet kundër celulitit për një efekt më të fuqishëm.
  • Veprim të trefishtë.
  • Katër koka trajtimi për cdo pjesë të trupit.

Specifikat

  • Përmasat: 18 X15 X11cm
  • Me fuqi prej 25 Watt.
X

Menu Kryesore