Makine rroje

1,290 L

In stock

Makine rroje gemei
🔸️ Kohezgjatja e karikimit: Max. 8 ore
🔸️ Kohezgjatja e perdorimit 40 Minuta
🔸️ Super praktike dhe e lehte ne perdorim

Compare
SKU: makine-rroje Kategoritë: , ,

Informacion shtesë

Brand

Gemei

X

Main Menu

× Chat!