Makinë për qethje dhe rroje

1,490 L1,990 L (-25%)

Në magazinë

Makine qethjeje profesionale për stilim sa më të bukur të flokve VGR

Compare
Kategoritë: ,

Makinë për qethje dhe rroje VGR

 • Makine qethjeje dhe rroje profesionale për stilim sa më të bukur të flokve.

Specifikat:

 • Me 4 kërha të ndryshme.
 • Me fishë karikimi.
 • Tehët  e mprehtë të celikut.
 • Motor me fuqi të lartë.
 • Funksion i dyfishtë me kabëll dhe pa kabëll.
 • Mban karikim deri në 3orë.
 • I papërshkrueshëm ndaj ujit.
 • Fuqia: 10W.
 • Voltazhi: 100-240V
 • Frekuenca: 50/60 Hz
 • Përmasat: 16 x 3.7 cm

 

 

X

Menu Kryesore