Loder muzikore

2,190 L

In stock

Nuk dini si te vendosni bebet ne gjume dhe vetem qajne?
Lodra me peshq shumengjyreshe eshte zgjidhja e duhur
Ajo rrotullohet rreth krevatit te bebes
Muzika melodike dhe mjaft argetuese dhe qetesuese njekohesisht do te ju lehtesoje pune
Kjo loder perdoret me bateri
Rekomandohet per moshen 0-12 muajsh

Compare
SKU: loder-muzikore Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!