Llambe LED UV Tharese per Manikyr Xhel

1,290 L

In stock

Madhësia mini, është shumë e përshtatshme për ta marre me vete kudo.
Dy ngjyra, e bardhë e thjeshtë dhe rozë e pastër.
🔸️ Lloji i artikullit: Tharës thonjsh
🔸️ Burimi: Bateri e rimbushshme
🔸️ Masa: 14×6.8×12.8cm
🔸️ Modeli i numrit: LED UV me xhel tharës
🔸️ Voltazhi: 18
🔸️ Fuqia: 18W
🔸️ Pesha: 320g
🔸️ Materiali: Plastike
🔸️ Certifikimi i cilësisë së komoditetit: 3C
🔸️ Lloji:Llambe UV

Compare
SKU: llambe-led-uv-kuruese-tharese-per-manikyr-xhel Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!