Llambe LED 3 Fleteshe

1,490 L

Në magazinë

Mos u shqetesoni me per instalimin e ambazhureve apo pastrimin e tyre! Kjo llampe e vecante LED ju vjen ne ndihme dhe eshte e pershtatshme per cdo ambjent.
🔸 Dizanj modern i palosshem me 3 flete
🔸 Mund ti pershtasni krahet sipas deshires
🔸 Ofron ndricim mjaft te forte dhe te paster
🔸 Kursen energji
🔸 Fuqia: 45 W
🔸 40000 ore pune
🔸 Instalohet thjeshte dhe lehte

Compare
SKU: llambe-led-3-fleteshe Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore