Lampë Led, Vrasës insektesh

1,990 L

Në magazinë

Llampe ndricmi dhe vrasës insektesh dhe mushkonjash

Compare
Kategoritë: ,

Lampë Led, Vrasës insektesh.  Llampe ndricmi dhe vrasës insektesh dhe mushkonjash. Mund te qendroje ne këmbë psh mbi tryezë ose mund ta varni diku.

Materiali:  Plastik ABS dhe motor zjarrdurues, eshte e sigurt nga mbinxehja

Rezistente ndaj ujit

X

Menu Kryesore