Kuti për ushqime

490 L

Në magazinë

Sistemoni bukur frutat dhe perimet në frigoriferin tuaj.

Kuti me kapak dhe dorezë, e lehtë për t’u përdorur.

Mund të përdoret në frigorifer dhe dollap kuzhine.

Compare

Kuti magazinimi inteligjente dhe portative me kapak dhe dorezë, e lehtë për t’u përdorur.

Kjo enë përdoret për ruajtjen e llojeve të ndryshme të frutave të freskëta, perimeve, arrave, djathrave, fasuleve, orizit, kafesë,  etj;

  • Kapaku i kutisë ka një veti të caktuar vulosëse.
  • Të lehtë për t’u hapur,
  • Mbajini gjërat tuaja të freskëta, pa erë të keqe.
  • Me madhësi ideale për të përshtatur fruta, perime.

Specifikat

Materiali: PP

Karakteristikat: Mbajtja e freskët, e lehtë, e lëvizshme, furnizimi i kuzhinës

Madhësia: 25cm x 13cm x 15.5cm / 9,84 “x 5,12” x 6,1 “(Përafër.)

 

X

Menu Kryesore