Kuti organizmi tualet

1,990 L

Në magazinë

  • Një kuti perfekte për cdo tualet që të jetë gjithmonë i organizuar!
  • E përbërë nga një material plastik i një cilësie të lartë i cili mund të lahet dhe pastrohet lehtësisht.
  • Me hapsirë të mjaftueshme dhe 2 kate mund të mbani të gjitha në këtë kuti kaq praktike.
Compare
  • Kuti organizmi për kozmetikë, Ideale për të sistemuar kremrat dhe të gjitha produktet make-up.
  • Paisur edhe me një pasqyrë e cila ju ndihmon në realizimin procesin e make-up.
  • Material me cilësi të lartë e cila nuk dëmtohet dhe rezistent ndaj ujit.

 

Specifikat

  • Material: plastikë
  • Stili: i thjeshtë dhe modern
  • Specifikimi: 40X23X9.5CM
X

Menu Kryesore