Kulete & Power Bank me Wifi

3,490 L

Në magazinë

Kulete dhe power bank 2 ne 1 🤩
Nese je i vecant dhe kerkon gjera te vecanta đź‘Ť
🔸️ Me 4 lloje karikuesash wifi dhe fishe per Android, Iphone si dhe Type C
🔸️ Permasat 17×9 cm

Compare
SKU: kulete-power-bank-me-wifi Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore