Kulete & Power Bank 2 ne 1

2,990 L

Në magazinë

Kulete dhe pawer bank 2 ne 1 🤩
Nese je i vecant dhe kerkon gjera te vecanta đź‘Ť
🔸️ Me 4 lloje karikuesash wifi dhe fishe per Android, Iphone si dhe Type C
🔸️ Permasat 17×9 cm

Compare
SKU: kulete-power-bank-2-ne-1 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore