Kufje me Bluetooth

1,790 L

In stock

Kufje me bluetooth dhe ngjyra te ndryshme. Degjon muzke me audio te paster dhe pa zhurma.
🔸️ Pajiset me butona, me te cilet mund te ndryshoni volumin apo kengen.
🔸️ Bateri te rikarikueshme dhe te cilat mund te nderrohen
🔸️ Mund te punoje deri ne 6 ore rresht
🔸️ Pajiset me drite LCD qe tregon nese eshte ne karikim
🔸️ Karikohet me porte USB

Compare
SKU: kufje-me-bluetooth-9 Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!