Kufje me Bluetooth

2,490 L

Në magazinë

Kufje sportive me bluetooth. Per te gjithe ata qe deshirojne te shoqerojne me muzike, aktivitetet fizike, atehere keto kufje jane ideale per ju.
🔸️ Kualitet i larte audio
🔸️ Te qendrueshme dhe te rehatshme ne vesh
🔸️ Jane te shoqeruara me kasen e tyre te vecante

Compare
SKU: kufje-me-bluetooth-2 Kategori
X

Menu Kryesore