Kufje Bluetooth me Kualitet Audio Hifi

2,990 L

Në magazinë

🔸️ Kufje Wireless Hifi Sound
🔸️ Bluetooth ose kufje Wired
🔸️ Bateria e integruar litiumi
🔸️ Komode dhe te rehatshme ne vesh.
🔸️ Perfekte per te shoqeruar me muzike aktivitetet fizike

Compare
SKU: kufje-wireless-me-kualitet-audio-hifi Kategori
X

Menu Kryesore