Korrektor gishtash & kembesh

990 L

Në magazinë

Korrektori i gishtave dhe këmbëve.
Në ofertë 2 copë per vetem 990 Lek.
Ky korrektor ju ndihmon për të rregulluar butësisht tendinat dhe muskujt e ngushtë në këmbën tuaj ndërsa flini.
Gishtat e shëndetshëm janë thelbësore për ekuilibrin, qëndrueshmërinë dhe lëvizjen.
Përdorni mbështjelljet ProFoot dhe mos lejoni që gishtat e këmbës të kenë probleme.
Të dizajnuar për të ndihmuar në ofrimin e lehtësimit nga dhimbja e këmbës.

Compare
SKU: korrektor-kembesh Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore