Komardare Ne Forme Peshkaqeni

1,190 L

Në magazinë

🔸 Komardare me ajer ne forme peshkaqeni
🔸️ Permasat : 1.73 m x 187 m
🔸️E pershtateshme dhe e lehte

Compare
SKU: komardare-ne-forme-peshkaqeni Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore