Karrige e palosshme

1,590 L

Në magazinë

  • Karrige perfekte portative për një rehati maksimale gjatë qëndrimit në plazh apo kamping.
  • Hapet dhe paloset lehtë, në momentin që ju duhet pa mundim.
  • Një opsion fantastik, kompakt dhe portabel për të kaluar një ditë në plazh apo në natyrë.
Compare
  • Karrige portative e palosshme
  • Ideal si kopsht, shtëpi verore, piknik, ballkon, kampe, plazh tje..
  • E bërë nga një strukture metalike që nuk ndryshket.
  • Me dizajn të palosshëm.
  • E lehtë për tu transportuar.

 

Specifikat

  • Material: metalik
X

Menu Kryesore