Kamere me Regjistrim

3,990 L

In stock

Avantazhet e te pasurit kete pajisje ne makinen tuaj:
🔸️ Per te ripare momentin e nje aksidenti ose vjedhjeje
🔸️ Mbron makinen gjate kohes qe eshte e parkuar
🔸️ Regjistron rrugen dhe shpejtesine e arritur
🔸️ Regjistron udhetimet e fundjaves apo pushimet
🔸️ Perfshin pjesen para dhe mbrapa makines
🔸️ Mund te shikoni regjistrimin menjehere ne pajisje

Compare
SKU: kamere-me-regjistrim Kategori
X

Main Menu

× Chat!