Jastek Masazhues

1,990 L

Në magazinë

Ky jastek masazhues eshte ideal per rruge te gjata ne makine apo per te ndenjur sa me komod ne shtepi, nderkohe qe punoni apo shikoni nje program televiziv.
🔸️ Mund të përdoret tek qafa, shpatullat, shpina, ijet, këmbët dhe krahët.
🔸️ Material i qëndrueshem.

Compare
SKU: jastek-masazhues Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore