Ilac per Buburreca

990 L

Në magazinë

Po perdorni akoma sperkatesit kunder buburrecave? Largimi i tyre nuk ka qene kurre me i lehte se me Roach Doctor!
?️ Vjen ne formen e shiringes duke minimizuar rremujen
?️ Mjafton te aplikoni ilacin ne vendet ku buburrecat dalin zakonisht dhe leni ilaci te beje punen e tij
?️ Eshte e pershtatshme per perdorim te brendshem dhe te jashtem
?️ Largon buburrecat ne kuzhine, dhoma gjumi apo kudo ne shtepine tuaj
?️ Kujdes ne perdorim;Lani duart menjehere pas perdorimit te produktit!

Compare
SKU: ilac-per-buburreca Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore