Hekur Vertikal me Avull

6,990 L

In stock

👗 Perfekt për këmisha dhe fustane
👍 Përdoret në të gjitha materialet
👌 I pajisur me varëse rrobash dhe furçë për pastrim pushi
🔸️ Me 10 nivele nxehtësie
🔸️ Ngrohet në kohë rekord për 35-45 sek
🔸️ Depozitë avulli me fuqi 40g/min
🔸️ Kapaciteti i depozitës së ujit: 2.5 L
🔸️ Përmasat: 34x45x160 cm
🔸️ Kabull avulli: 1.15 m
🔸️ Fuqia: 2000 Watt

Compare
SKU: hekur-vertikal-me-avull Kategoritë: , ,

Informacion shtesë

Brand

DSP

X

Main Menu

× Chat!