Hekur me kaldaje DSP

6,990 L

Në magazinë

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
Nje hekur profesional me performance te shkelqyer me fuqi 2600w duke eleminuar edhe rrudhat me te veshtira per cdo lloj pelhure
Me nje sistem vetepastrimi dhe i paisur me pllake qeramike e cila ofron nje siguri maksimale ne rrobat tuaja

Compare
SKU: hekur-me-kaldaje-dsp Kategoritë: , ,

Të gjitha rrudhat eliminohen mjaft shpejt vetëm me disa kalime falë avullit të vazhdueshëm.
Me depozitë uji që e bën hekurin shumë profesional
Hekuri është i paisur me pllake qeramike për një siguri maksimle për rrobat tuaja
Me llampën idnikuese e cila tregon kur hekuri është gati dhe kur ai është fikur
Gjithashtu i përshtatshëm për hekurosje vertikale e cila përdoret për të hekurosur perde dhe veshje të varura.
Kaldaja është pjesa më efikase e të gjithë sistemit të hekurosjes. Ngrohet shumë shpejt duke lejuar që avulli të prodhohet menjëherë
Sistem vetepastrimi.

Informacion shtesë

Brand

DSP

X

Menu Kryesore