Hapese Vere

2,490 L

Në magazinë

Hapja e shisheve te veres nuk ka qene kurre me e thjeshte se me kete hapese vere elektrike.
🔸️ Cilesi e larte dhe material rezistent
🔸️ Mund te hapi deri ne 30 shishe vere me nje here karikim
🔸️ E thjeshte ne perdorim, mjafto te shtypni nje buton

Compare
SKU: hapese-vere Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore