Hapese Kavanozi

1,990 L

In stock

Te gjithe kane pasur te pakten nje here, problemin e hapjes se kavanozave, te cilet kishin qendruar gjate ne raftet e shtepive apo te dyqaneve. Ku produkt ju zgjidh kete problem dhe lehteson procesin e gatimit.

Compare
SKU: hapese-kavanozi Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!