Grirese Perimesh

1,390 L

In stock

Kompletoni kuzhinen tuaj me griresen Nicer Dicer. E thjeshte ne perdorim dhe ju lehteson pergatitjen e vakteve te ndryshme.
🔸️ Pastrohet lehte
🔸️ I sigurt ne perdorim
🔸️ Perbehet nga teha celiku
🔸️ Pren, grin perimet thjeshte dhe lehte

Compare
SKU: grirese-perimesh Kategoritë: , , ,
X

Main Menu

× Chat!