Grirese Elektrike

1,490 L

In stock

Grini fruta apo perime ne pak minuta me kete grirese. Mund te pergatisni dhe ushqime femijesh, qofte etj.
🔸️ Eshte e thjeshte ne perdorim
🔸️ Pastrohet lehte.
🔸️ Perbehet nga material cilesor dhe rezistent

Compare
SKU: grirese-elektrike Kategoritë: , , ,
X

Main Menu

× Chat!