Grirëse elektrike e vogël

1,390 L

Në magazinë

 • Grirëse perimesh e vogël por një pajisje e fuqishme për të përmbushur kërkesat në kuzhinë.
 • Ju do të keni rezultatet më të mira në copëtim dhe grirje në pak sekonda.
 • Për të prerë hudhër, xhenxhefil, djegës, kikirikë, arrë, etj
 •  E lehtë për pastrim.
Compare
 • Grirëse elektrike e vogël.
 • Koka e prerëses është bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë.
 • Motor i fuqishëm me fuqi të ulët 45W
 • USB e rikarikueshme

Specifikat

 • Tensioni i baterisë: 3.7V
 • Fuqia e vlerësuar: 45W
 • Kapaciteti: 100ml
 • Materiali: ABS
X

Menu Kryesore