Grirese

1,990 L

In stock

Nese deshironi te grini perimet,mishin apo fruta shpejt dhe lehte, ky produkt eshte i duhuri per ju.
🔸️ I ndertuar me thika te mprehta per grirje sa me efikase
🔸️ I thjeshte ne perdorim, mjafton te mbani nje buton shtypur
🔸️ Pastrohet lehtesisht
🔸️ Kapacitet 2l, e pershtatshme per te pergatitur ushqim per rreth 4 persona
🔸️ Permasat 23 x 21 x 28 cm
🔸️ Fuqia 250 Watt

Compare
SKU: grirese-3 Kategoritë: , , ,
X

Main Menu

× Chat!