Furce kundra Pushit

990 L

In stock

Pastroni ne pak caste cdo lloj pushi qe mund te leshojne rrobat apo kafshet shtepiake.
🔸 Eshte ideale per pushin qe leshojne kafshet tuaja shtepiake
🔸 E dizenjuar me pjesen e pastruesit te pushit nga te dyja anet, e ben ate me eficente
🔸 Pajisja pastrohet lehtesisht, mjafton te vihet ne bazen e vetepastrimit dhe te nxirret perseri
🔸 Furca eshte e vogel dhe e pershtatshme per udhetime
🔸 Permasat e furces 31 x 5.7 cm

Compare
SKU: furce-kundra-pushit Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!