Freskuese e Vogel

990 L

Në magazinë

Freskuese e vogel me ndricim LED qe shfaq dhe oren
🔸️ Shume elegante dhe praktike per zyre, shtepi etj
🔸️ Me fishe USB
🔸️ Elastike qe mund ta vendosni ne pozicionin e deshiruar

Compare
SKU: freskuese-e-vogel Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore