Forma për akullore

690 L

Në magazinë

  • Set me forma për përgatitjen e akulloreve për fëmije.
  • Ideale për ju që i pëlqeni kaq shumë ato dhe deshironi tI përgatisni vetë në shtepi,
  • Forma të lezetshme edhe praktike!
Compare
  • Forma për akullore.
  • Vendosja e mbulesës mund të parandalojë përzierjen e akullores me shijen e ushqimit tjetër në frigorifer.
  • Sasia e shkopinjve është rreth 50 copë.
  • E bërë nga silikoni, është e qëndrueshme dhe e lehtë.
  • Duke shfaqur trajtim jo-ngjitës të sipërfaqes, ky krem ​​akullore mund të lirohet pa u munduar.

Specifikat

  • Materiali: Silikoni
  • Përmasat: 29 x 10 cm
X

Menu Kryesore