Fishe karikimi 3 ne 1

890 L

Në magazinë

Fishe fast qe mund te karikoni 3 telefona njekohesisht dhe shume rezistente
🔸️ Perbehet nga koka alumini dhe kundra keputjes me material nailoni
🔸️ Me ngjyra te ndryshme

Compare
SKU: fishe-karikimi-3-ne-1 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore