Elektrik me Panel Diellor

1,490 L

Në magazinë

Elektrik dore multifunksional, karikohet me energji diellore, prize dhe fishe.
🔸️ Permasat 17 x 18 cm
🔸️ Sherben si sinjalistike rrugore
🔸️ Material rezistent
🔸️ E thjeshte ne perdorim
🔸️ Ideale per kamping, hiking apo aktivitete te tjera qe zhvillohen ne natyre

Compare
SKU: elektrik-me-panel-diellor Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore