Elektrik Led 6 ne 1

990 L

Në magazinë

Elektrik Dore Led 6 ne 1
Perfekte per kamping, peshkim etj
🔸️ Mund ta perdorni si elektrik ose si llampe
️🔸️ Mund ta karikoni me prize si dhe me rreze djellore
️🔸️ Me dy doreza mbajtese
️🔸️ Vend USB per te karikuar celularin

Compare
SKU: elektrik-led-6-ne-1 Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore