Elektrik 2 ne 1

1,290 L

In stock

Krijoni ndricim per cdo situate.
🔸️ Nuk harxhon shume energji
🔸️ Ndricon deri ne 58 ore
🔸️ Perdoret dhe per ambjente te jashtme apo kamping
🔸️ Sherben dhe si power bank

Compare
SKU: elektrik-2-ne-1 Kategoritë: , , ,
X

Main Menu

× Chat!