Dyshek Me Ajer

3,990 L

Në magazinë

🔸 Dyshek tek me ajer
🔸️ Permasat : Gjatesi 203 cm ; Gjeresi 163 cm ; Lartesi 22 cm
🔸️Shume i rehatshem dhe pershtatet kudo

Compare
SKU: dyshek-me-ajer-3 Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore