DVD

6,990 L

In stock

Degjoni muzike ne makine nga cfaredolloj pajisje si USB, karte memorie apo CD/DVD.
🔸️ Ekran me Touch
🔸️ Perfshin opsionin e radios dhe porten per kufje
🔸️ Pershtatet me Mp3 dhe Mp4
🔸️ Mund te shikoni video te ndryshme, filma apo TV gjate kohes qe udhetoni me makine.

Compare
SKU: dvd Kategori
X

Main Menu

× Chat!