Drite Projektori

3,490 L

Në magazinë

Ndriconi dhe zbukuroni oborrin e shtepise suaj me kete projektor me laser.
🔸 E lehte per tu montuar
🔸 Mjafton te vihet ne prize dhe shijoni pamjen ne oborrin tuaj
🔸 Pajiset me pult
🔸 Ka kabell prej 5 metrash
🔸 Mundeson lloje te ndryshme ndricimi
🔸 Eshte kundra ujit

Compare
SKU: drite-projektori Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore