Drite me Laser

2,490 L

Në magazinë

Deshironi te krijoni atmosferen e festave ne shtepine tuaj me ane te ndricimit? Atehere kjo drite me laser eshte idealja per ju!
🔸 Eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht kudo qe ju deshironi
🔸 Pajiset me figurat e njeriut te debores, floke debore, yje etj.
🔸 Ka material kundra ujt, punon ne kohe shiu dhe dielli
🔸 Montohet lehtesisht, ne mur apo ne oborrin e shtepise suaj
🔸 Ka nje kend ndricimi prej 180 gradesh
🔸 Permasat 10 x 11.5cm
🔸 Distanca e rrezatimit 2-3 metra

Compare
SKU: drite-me-laser Kategori
X

Menu Kryesore