Drite LED Muri

1,490 L

Në magazinë

Krijoni atmosferen e festes me keto drita LED me efekt spiral 360 grade ne mur apo ne tavan.
🔸️ E pershtatshme per cdo ambjent si shtepi apo lokale
🔸️ Sherben dhe si drite gjumi
🔸️ Permasat 5.3 x 7 cm
🔸️ Material alumini
🔸️ Kombinim i ngjyres se bardhe, te kuqe, jeshile, blu dhe lejla
🔸️ Sherben vetem per perdorim te brendshem, NUK eshte kundra ujit

Compare
SKU: drite-led-muri Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore