Drite Laser

2,490 L

Në magazinë

Ndriconi me stil ambjentin e jashtem te shtepise suaj
🔸️ E pershtatshme ne dimer dhe vere
🔸️ Krijon efektin e dritave te Krishtlindjeve
🔸️ Nuk ka nevoj per fije, pra nuk ben rremuje
🔸️ Mbulon deri ne 3000 metra katrore siperfaqe
🔸️ Mund te perdoret dhe per zbukurimin e ambjenteve te brendshme

Compare
SKU: drite-laser Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore