Drite Laser

2,490 L

Në magazinë

Ndriconi me stil ambjentin e jashtem te shtepise suaj
?️ E pershtatshme ne dimer dhe vere
?️ Krijon efektin e dritave te Krishtlindjeve
?️ Nuk ka nevoj per fije, pra nuk ben rremuje
?️ Mbulon deri ne 3000 metra katrore siperfaqe
?️ Mund te perdoret dhe per zbukurimin e ambjenteve te brendshme

Compare
SKU: drite-laser Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore