Drite Kampingu

790 L

In stock

Ndriconi ambjentet e jashtme te shtepise suaj apo cadrat e kampingut.
🔸 Karikohet me drite solare
🔸 I perbere nga material ABS
🔸 Bateria mban deri ne 9 ore
🔸 Pajiset me nje mbajtese per ta varur diku apo per tu mbajtur sa me lehte ne dore
🔸 Mund te paloset dhe te perdoret si elektrik dore
🔸 Permasat: E hapur-20 x 9.3 cm, E palosur- 13.5 x 7.5 cm

Compare
SKU: drite-kampingu-2 Kategori
X

Main Menu

× Chat!